Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

tekst pod nazwą użytkownika

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Glodne Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szarka
weteran

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 11:37    Temat postu: tekst pod nazwą użytkownika Odpowiedz z cytatem

HA! dochrapałam się wreszcie tego weterana Laughing , całkiem fajnie to wygląda, ale mam też takie pytanie - dlaczego niektórzy mają inny podpis?
Np Zojka (ta zabanowana Wink ).

Nie upraszam się o zmianę, tylko podpytuję.

Question Question Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AdamD
Tandeta
Tandeta

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo niektórzy podpadli, a inni się specjalnie i wyjątkowo zasłużyli (np. przynosząc we właściwym momencie kanapkę Wink ).

W każdym razie zmiany oddolne nie są przewidziane, a wszystkie próby domagania się indywidualnego podpisu są tłumione tak krwawo jak to tylko możliwe. A potem jeszcze jest przypalanie gorącym żelazem, pojenie smołą i dźganie cyrklem.

To o co chciałaś spytać? Wink Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AdamD
Tandeta
Tandeta

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... zapomniałem o wysysaniu gałek ocznych odkurzaczem. Cóż za niedopatrzenie Shocked

Ale już się poprawiłem Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zojka
zabanowana na amen :-)

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to na przykład Adam strasznie nie lubi. I zabanował mnie swojego czasu na amen. Ale że cioteczny brat męża mojej kuzynki od strony drugiego dziadka mojej mamy ma kolegę, którego znajomy z podstawówki zna trochę (ze słyszenia właściwie tylko) jakąś ważną personę, to poszantażowałam tym Adama i zostało mi odblokowane konto do końca maja tego roku. Mamy już lipiec i Adam mnie nie zablokował ponownie, także siedzę sobie cicho, co by się Adamowi nie przypomniało mnie zabanować ponownie, tym razem już serio na amen.
Powrót do góry
Szarka
weteran

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, to dobrze, że nikomu o tym nie przpominałaś. Laughing

A z resztą, w końcu masz plecy.

Cool
Powrót do góry
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarka masz gdzies duza wersje swojego avatara?

chcialam zobaczyc czy dobrze widze, misie bez glowy w pralce??
Powrót do góry
philosophias
weteran

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 17:47    Temat postu: Re: tekst pod nazwą użytkownika Odpowiedz z cytatem

Szarka napisał:
HA! dochrapałam się wreszcie tego weterana Laughing , całkiem fajnie to wygląda, ale mam też takie pytanie - dlaczego niektórzy mają inny podpis?
Np Zojka (ta zabanowana Wink ).

Nie upraszam się o zmianę, tylko podpytuję.

Question Question Question

ha, ja kiedyś też zapytałam o to i nawet dopraszałam się o punkt w regulaminie wyjaśniający cóż to takiego ten podpis jest Twisted Evil swoje wycierpiałam Wink za pytanie i proszenie Wink ale i dowiedziałam się że to coś to jest RANGA i dostaje się ją za zasługi (przy czym zaszczyt Laughing bycia weterenem, wynika z naskrobania co najmniej 500 postów) Wink
Szarka
weteran

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angiee napisał:
czy dobrze widze, misie bez glowy w pralce??

Owszem.

To na cześć mojego potomstwa, które umieszcza różne rzeczy w najmniej odpowiednich miejscach Laughing

Np błyszczyk w video, a kredkę świecową w piekarniku!!! Shocked
Powrót do góry
zaasia
Czarownica
Czarownica

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wcale nie jest ranga Twisted Evil ile razy mozna tlumaczyc ze jest to w 100% zindywidualizowana rzecz??!! Evil or Very Mad

prosze mi tu nie uprawiac zlosliwosci.

dziekuje
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi       Forum Glodne Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: