Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Przeczytałem, zanim napisałem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Bliskich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cru
*

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 19:44    Temat postu: Przeczytałem, zanim napisałem Odpowiedz z cytatem

..wiesz, nie mówiłam jeszcze tego nikomu, ale mam bulimię.
Tak się zaczęło. Rzuciłem się na Internet szukać informacji z ogromnym pragnieniem działania. Oczywiście wiadomo jak było dalej.
W końcu trafiłem na to forum. I właśnie na takie chciałem trafić. Kilka tygodni zajęło mi przeczytanie części dla bliskich od deski do deski choć pod koniec tego okresu zastanawiałem się czy jeszcze spełniam kryteria określone na wstępie żeby tu wchodzić. Dziś tęsknie spoglądam za nowymi postami i myślę, czy (tak jak ja do tej pory) nie ma tu wielu osób które tylko czytają chłonąc zgromadzoną wiedzę i doświadczenia. W pewnym momencie miejsce to staje się domem, odskocznią. Wraca się do tematów, pokazuje innym zamieszczone tu posty.

Chciałem podziękować moderatorom za to co robicie.
A może jeszcze ktoś się przyłączy.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,

Bardzo Nam miło- czasami bardzo przyjemnie poczuć się docenionym. Jednak to nie moderatorzy tworzą forum- to sami forumowicze tworzą treść Smile

Jednocześnie proszę Nas zbytnio nie chwalić bo nam się w głowach poprzewraca Cool

Pozdrawiam,
Angiee
Powrót do góry
ela

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja do tej pory zaglądam, choć już sporadycznie. Pragnę jednak powiedzieć, że dzięki WAM wiele zmieniło się w moim życiu na lepsze. Dużo się nauczyłam. Poznaliście mnie z ,, bratnią,, osobą z którą do dzisiaj jestem zaprzyjaźniona . W trudnych chwilach poprostu byliście i wskazywaliście właściwą drogę.
Dziękuję, dziękuję szczególnie dla Ailuros, która poświęcała swój czas aby ze mną korespondować i pokazywać drogę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Bliskich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: