Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

czego oczekujemy od partnera swojego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ailuros
Miau?
Miau?

PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma jednej recepty na wszystkie związki świata. Selma poważne posunięcie. Macie już długi staż i różne rzeczy przeżywaliście. Czasami czara się przeleje i ma się dosyć. Myślę, że dobrze jest pamiętać, że najpierw się zrywa, a potem odkochuje. Wielu ludzi naiwinie sądzi, że jest na odwrót i czeka na koniec miłości przed końcem związku. Można tak trwać w niewłaściwym związku bez końca.

No, ale to może ni o tym ta historia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Selma
weteran

PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta historia jest o związku dwojga ludzi podobnych do siebie pod względem deficytów we wchodzeniu w bliskie relacje. Głównym motywatorem jest lęk przed samotnością oraz przywiązanie. A po 10 latach przywiązanie to .. bardzo duża część mnie, ale chyba nie mogę tego nazwać miłością, bo ta nie jest dla mnie i nie była psychicznie dostępna. Nie jestem gotowa na to rozstanie.. Oczywiście miesza się z tym moja nieprzeżyta żałoba po matce..
Charis, chodzi ci o to że najpierw lepiej pobyć samemu i porządkować? Bo ja myślę odwrotnie -najpierw porządkować a potem podjąć decyzję o rozstaniu.. Ale to też już nie zdaje egzaminu bo ile można dopraszać się właśnie o to partnerstwo. Ani on nie jest dla mnie partnerem ani ja dla niego tak na prawdę. Tyle że ja się staram a on się tak zamotał w sobie że przestał sie starać..
nicka
weteran

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Selma niestety czasami decyzja podejmuje się sama... albo kto inny ją podejmuje.... Sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

Skocz do: