Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

TERAZ..ZARAZ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 199, 200, 201

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewels

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje, już nie boli Smile
Ai, jak chleb?

Kaś, powodzenia.
''W ostatnich dniach uczyłam się, jak nie ufać ludziom. Cieszę się, że oblałam. Czasami polegamy na ludziach jak na lustrze, aby określić , kim sami jesteśmy i każde odbicie tworzy mnie coraz bardziej".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Selma
weteran

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz czekam aż się frytki upieką i siedzę w dresie i kontempluję odcisk na dłoni od prasowania (3 prasowań co się nazbierały) i ból pleców też kontempluję.
Za raz pogapię się na głupoty w internecie i wyruszę na spotkanie z przeznaczeniem (znaczy na fizjoterapie)
Ailuros
Miau?
Miau?

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miau, miau, dzięki, chleb się udał pięknie i wspaniale, chociaż ogrzewałam kuchnię otwartym piekarnikiem (jest straszliwie zimno i rósłby chyba ze 3 godziny, a tak się podniósł w 1 ) jest nawet podobny do mnie znaczy się rudy Mr. Green

Kaś - konstruktywne pisanie na pewno jest wspaniałe Cool

Dzisiaj Wam opowiem jak na dzisiejszym kolosie (którego zapewne nie zaliczyłam 2 pktami...) wykorzystałam techniki pamięciowe, znaczy się to czego się dzięki nim nauczyłam, otóż:

Jak zapamiętać - dyktaturę interesów zbiorowości?
Wyobraziłam sobie stado nagich mężczyzn, których członki (interesy) dyktują mi wiersz (bo sprawa dotyczy programu poezji) Razz
trzeba było widzieć dzisiaj moją radość na kolokwium, że mogę z tej wizji skorzystać Roller

Gorzej mi poszło z katem, antyfaszystą i komunistą... no ale też jakoś przyszedł mi w końcu do głowy. Teraz mam pare pomysłów, na przykład: klęczy kat (łatwo sobie kata wyobrażam) Antonii, który fa - w kólce - przyjmuje niczym komunię (ooooo... dobre, już to mam). To w ramach zapamiętania 3 punktów programu - katastrofizm, antyfaszyzm, silna lewicowość (komunizm).

Mogłabym tak długo, bo całą noc wymyślałam takie obrazki i zdania ucząc się na pamięc imion i nazwisk poetów i pisarzy. Działa to pięknie, tylko materiału strasznie dużo. Jeszcze się przydadzą, bo nie zaliczyłam tego... no może jakimś najcudowniejszym cudem Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewels

PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ai, mnemotechnika jest fajna Very Happy

Miałam tak kiedyś,że moja nauka opierała się ,chyba w sumie w dużej mierze, opierała się na mapach myśli.
Ale miałam zabawę =] A jaką przy tym frajdę Very Happy

To było w dobrych czasach, zanim przeryłam sobie mózg Cool

Aleeeee fajnie by było do tego wrócić Smile

W przypływie dbania o siebie, skorzystałam dziś z możliwości wyrwania się wcześniej z pracy Cool(moja przełożona życzyła mi miłego snu Cool ).

Siedzę z kawą. Fajnie mi się paliło na deszczu Very Happy
''W ostatnich dniach uczyłam się, jak nie ufać ludziom. Cieszę się, że oblałam. Czasami polegamy na ludziach jak na lustrze, aby określić , kim sami jesteśmy i każde odbicie tworzy mnie coraz bardziej".
Powrót do góry
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz jadę trochę pośmigac trasami na rowerze.
A jak wrócę, odpoczywam trochę i późnym popołudniem do pracy, do 22 Crying or Very sad
Po rowerze jestem tak padnięta (bo nawet kilka zjazdów potrafi dac w kośc i to nieźle), że wstanie następnego dnia rano graniczy z cudem.
Ale cóż, miejmy nadzieję że nie zasnę nagle w pracy gdzieś na magazynie albo za ladą i wrócę normalnie do domu Laughing
Kaś
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie skończyłam się pakować i uciekam na Mazury na dwa dni Very Happy
morningdew
weteran

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaś napisał:
Właśnie skończyłam się pakować i uciekam na Mazury na dwa dni Very Happy

Mazury czekają Very Happy!

teraz patrzę tępo w otwarty arkusz wordowski, chyba z pisania mgr nic dziś nie będzie.
zaraz (no tak nie do końca) będę się zastanawiać czy iść dziś na zjazd motocyklistów, bo to najbliżej easy ridera jak tylko mogę się w tej chwili znaleźć, czy też książka/film/serial/kawa z lodem.
Selma
weteran

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jestem wściekła na siebie Evil or Very Mad
Przegapiłam ważne badanie na które czekałam 2 tygodnie, zamiast sprawdzic w kalendarzu stwierdzilam aa pewnie to jutro:( nastepny termin za 1,5 miesiaca;/
zamiast jechac do biblioteki ktora od jutra bedzie nieczynna miesiac, jade za raz na dzialke;/
Nie wiem juz czy to roztrzepanie z przemeczenia czy autodestrukcja
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JESTEM TAKA WKURZONA, ŻE MAM OCHOTĘ COŚ ROZWALIC.

Od trzech godzin próbuję obejrzec film online. I nie wiem, czy to kwestia internetu mojego czy kopii (na którą nikt nie narzeka), ale co chwilę COŚ się dzieje.
Tym samym oglądając film, w każdym momencie "zacięcia" mam naprawdę krwawe wizje i nie sądziłam, że jakiś pieprzony szajs jest mnie w stanie aż tak wytrącic z równowagi.

Mam ochotę pozabijac wszystkich obecnych domowników, bo odkąd są i zostawiam laptopa w domu, nagle nic mi nie działa. Wręcz mam ochotę teraz wyjśc z pokoju i ich udusic we śnie, ale to i tak nie rozwiązałoby problemu więc chyba pójdę spac Cool

Jestem zszokowana, jak bardzo mnie to nerwowo wykończyło. Nie ma to jak popłakac się i prawie walic pięścią w ścianę z powodu jakiegoś gównianego buforowania Shocked
Ewels

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuje choć trochę ogarnąć pokój.Poukładać sobie parę kwestii, bo jutro zacznę nowy tydzień i dopadnie mnie ponownie permanentny brak czasu na cokolwiek.

Pije ciepła kawę, zimno mam w pokoju przeraźliwie.
Powrót do góry
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz eksploduję. A jeśli nie zaraz to wkrótce. Ostatnio dosłownie wszystko co najgorsze zwaliło mi się na głowę i czuję, że coraz ciężej mi sobie z tym konstruktywnie poradzić.
O ile jestem ekspertem od wielozadaniowości w pracy, o tyle w życiu, zwłaszcza jeżeli rozchodzi się o przysłowiowe "być albo nie być", w przypadku tak wywindowanego w kosmos poziomu stresu jak teraz czasami czuję się zupełnie bezradna.
Mimo wszystko żyje się dalej, próbuje się do skutku.
Lilia
weteran

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje teraz to przeprowadzka. Jak zwykle, a przeprowadzam się już 4 raz, jestem zszokowana ilością gratów jakie muszę przewieźć Shocked
Nauczona doświadczeniem, chcąc uniknąć paniki, zaczęłam pakowanie 3 dni wcześniej.

Cytat:
Mimo wszystko żyje się dalej, próbuje się do skutku.

Klaudia, identyfikuję się z Twoim zdaniem. Poza tym też ostatnio mam podobnie, mam wrażenie, że zaczynam nie ogarniać różnych spraw. Pomimo w sumie szczęśliwego życia, natłok wszystkiego sprawia, że mam poczucie totalnego misz-maszu w głowie.
karolink

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz zaraz chyba zwariuję, bo zablokowałam sobie konto w kasynie i nie mogę się dostać. Jest wiele kasyn, ale to w którym ostatnio najczęściej grałam jest zablokowane Crying or Very sad
Powrót do góry
Selma
weteran

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może to znak?Razz

Teraz czytam forum i jem ciastka mniam mniam, za raz będę karmić kota dawać jej insulinę a potem medytować myć się i wreszcie położę do łóżka mój wymęczony dzisiaj chodzeniem z Ai kręgosłup;] NO i może troszkę pomyślę przed snem o mojej cholernej terapii..
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 199, 200, 201
Strona 201 z 201

Skocz do: