Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

DLACZEGO forum zdechło i co z tym zrobić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewels

PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiany nadejdą małymi kroczkami, ptaszki mi o tym zaćwierkały ;]
''W ostatnich dniach uczyłam się, jak nie ufać ludziom. Cieszę się, że oblałam. Czasami polegamy na ludziach jak na lustrze, aby określić , kim sami jesteśmy i każde odbicie tworzy mnie coraz bardziej".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Selma
weteran

PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolink, ewels, obiecanki jakieś widzę;]
ja liczę też na okres jesienno-zimowy..Razz
Ewels

PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cierpliwości Selmo Droga Wink
''W ostatnich dniach uczyłam się, jak nie ufać ludziom. Cieszę się, że oblałam. Czasami polegamy na ludziach jak na lustrze, aby określić , kim sami jesteśmy i każde odbicie tworzy mnie coraz bardziej".
Powrót do góry
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest szansa na zrobienie na głównej porządnego odsyłacza do fejsbunia forum?

Exclamation
morningdew
weteran

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpadam po stu latach a tu rzeczywiscie puchy. moze wiekszosc zaabsorbowana poza-internetowymi sprawami? albo facebookiem Cool
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morningdew napisał:
albo facebookiem

Toż to życie moje przyszłość moja! Mam nadzieję, że inni przynajmniej są zaabsorbowani normalnym życiem Cool
szmergiel
*

PostWysłany: Nie Sie 31, 2014 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic się tu nie zmienia. Może to jest główna przyczyna.

Byłam tutaj pierwszy i zarazem ostatni raz pięć lat temu. Dostałam łomot za złamanie regulaminu. Wtedy się obraziłam, dzisiaj wiem, że słusznie. Dziesiątki godzin terapii z Danką Wieczorkiewicz otworzyły mi trochę ślepia.
Więc jeśli ma to być profesjonalne forum dla tych, którzy chcą wyzdrowieć, a nie miejsce do użalania się nad sobą, to regulamin musi zostać w obecnej formie. Nie ma innej opcji.

Ale nie o tym chciałam. Odkąd byłam tu ostatni raz, nic się zmieniło. Nudna, mało przejrzysta przestrzeń. Jakieś nieaktualne informacje, mało konkretów gdzie i jak można sobie pomóc, mnóstwo wątków zlewających się w jedną papkę, takie masło maślane trochę. Nawet kolory od lat te same. Naprawdę nie macie ochoty czasem się przebrać w inne ciuchy?

Próbowałam też założyć nowe konto, ale nic z tego. Za każdym razem wyświetla się komunikat o błędnym kodzie. Może to też jest przyczyna, że nowi ludzie dają sobie spokój.

Szkoda, że siada to wszystko, bo jesteście jednym z niewielu miejsc, które ma potencjał.
Powrót do góry
Patrycja_
*

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja byłam tu pierwszy raz bardzo bardzo dawno temu. Także za pierwszym razem dostałam łomot i nigdy więcej nic nie napisałam, ale regularnie czytałam forum. Dzięki temu dostałam pomoc, po którą tu przyszłam. Po latach, próbowałam odzyskać stare konto, ale jakoś tak nie wyszło więc założyłam nowe. Przypomniało mi się o forum, bo znowu chciałam poszukać tu pomocy. Jestem pozytywnie zaskoczona nową stroną, naprawdę super. Zapisałam się też do subskrypcji informacji o warsztatach itp. ale nie dostałam żadnego maila, nie wiem czy to ogólny błąd, czy ja coś robię źle Wink

Generalnie, mam nadzieje, że forum odżyje i tak jak mi, pomoże wielu osobom, trzymam kciuki!Smile
Powrót do góry
przytulia
weteran

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się obrywało Very Happy
ale wytrwałam Smile
Selma
weteran

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj ja ledwie przeżyłam, miałam ostre myśli samobójcze po tym Rolling Eyes
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: