Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Problem z rejestracją

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Nie Lip 26, 2015 21:49    Temat postu: Problem z rejestracją Odpowiedz z cytatem

Nowi użytkownicy mogą mieć chwilowe problemy z rejestracją na forum. Problem zgłoszony, mam nadzieję, że szybko zostanie naprawiony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bartek_s
**

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a komu zgłoszone? Smile
Ja dostaję maile o zakładaniu nowych kont, więc chyba się to udaje.
Powrót do góry
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się próbowałam testowo zalogować i mi się nie udało przez 10 min-dostałam info o złym kodzie.

Zgłoszone Dance bo nie wiedziałam komu Wink

Ale jak już jesteś (miło mi cię poznać Wink) to podlinkowanie do regulaminu po prawej na górze nie działa, tak samo jak podlinkowanie strony głodne (jest com zamiast pl).
Powrót do góry
bartek_s
**

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod działa, ale trzeba bardzo dokładnie przeczytać co wpisać. Cały komunikat, a nie tylko lliterki z tego dziwnego pola. Linki poprawię wkrótce.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: