Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Czego się boisz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Selma
weteran

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezależnie co myślę to czuję właśnie tak i śni mi się to przez całe życie i leży u podstaw mnie całej.
Musiałabym sobie zresetować mózg;/
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boję się złych wyborów. Czuję, że bardzo ważne dzieją się teraz w moim życiu. Coś trzeba poświęcić, coś wybrać, o coś powalczyć.

Nie wiem jak to będzie.
karolink

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boję się umierać, tak jak umarł mój kot na moich oczach, dusząc się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja_
*

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie zaglądam na forum od jakiegoś czasu, próbuję coś napisać, ale a to mi się wydaje że już za stara na to jestem, a to że nie mam nic do powiedzenia, ale nazwą tego wątku mogłabym zatytułować swoje życie Smile

Boję się właściwie wszystkiego, ale obecnie najbardziej boję się o swoją przyszłość, o jutro. Boję się, że moja praca nad poczuciem własnej wartości, nad pewnością siebie nigdy nie przyniesie efektów, boję się, że podejmuje złe decyzje życiowe, boję się, że jutrzejszy dzień będzie wyglądał tak samo jak dzisiejszy i przed wczorajszy i przed przed wczorajszy.. Nie wiem czemu się wszystkiego boję, chyba jak byłam młodsza byłam odważniejsza. Marzę o zrobieniu czegoś szalonego, głupiego i nieodpowiedzialnego, tak po prostu, żeby nie czuć się taką starą babą Razz

Co zrobić, by się przestać bać każdego kroku, każdego wyjścia do pracy, każdej przeszkody w życiu ?
Powrót do góry
karolink

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja nie sądzę, abyś była tak stara, mam wrażenie, że spotkać tu możesz dużo starszych od Ciebie, aczkolwiek ja osobiście wstydzę się swojego "sędziwego" wieku.
Powrót do góry
nicka
weteran

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boje sie podjąć jakąkolwiek decyzje. Boje się bo dotychczasowe były beznadziejne i przyniosły okropne skutki......
Więc żyje teraz w takim letargu jakbym żyła obok...
Selma
weteran

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślałam sobie - e ja to się nie boję podejmować decyzji.. Teraz wiem, że ja się tak boję że po prostu prawie żadnych nie podejmuję! To i leku nie ma
Patrycja_
*

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejmowanie decyzji w życiu wymaga wiele odwagi, szczególnie tych decyzji, które mogą mieć decydujący wpływ na nasze życie. Na przykład mój brat zdecydował się powiedzieć mi, że jest gejem. I tego się obecnie najbardziej boję. Boję się, że zrobię Mu krzywdę swoim strachem przed Nim..
Selma
weteran

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale czego się właściwie w nim (?) boisz?
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie też mnie to bardzo ciekawi. Co takiego, w Twojej ocenie, zmieniło się w Waszej relacji odkąd jego orientacja przestała być tajemnicą?
Patrycja_
*

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że nigdy Go tak naprawdę nie znałam, a byliśmy byliśmy blisko ze sobą.Tak mi się bynajmniej wydawało. Wyszło na jaw kilka kłamstw, czuję się chyba trochę oszukana. Wydawało mi się, że jestem tolerancyjna wobec homoseksualizmu. Ale przestraszyłam się, zdałam sobie sprawę, że nie chcę takiego życia dla mojego brata. Ale wiem też, że to nie ma żadnego znaczenia, ważne by był szczęśliwy i bezpieczny.
Selma
weteran

PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bycie oszukanym prowadzi raczej do odczuwania złości.
jasne że nie chcesz takiej zmiany, konieczność poznania rzeczywistości może być nieco straszna. a raczej konieczność rozstania się z fantazją o rzeczywistości, którą dotąd mieliśmy
speak
*

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boje sie, ze w moim zyciu nic nigdy sie nie zmieni.. ze będę żyła w ciągłej obsesji, lęku, frustracji, samotnosci
Powrót do góry
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Speak, w twoim życiu się coś zmieni jeśli będziesz do zmiany dążyć. Bojąc się jesteś niewolnikiem swoich lęków i sama siebie ograniczasz.
Powrót do góry
zorysta
*

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie bałem wszystkiego, ale problemy w ktore wpadlem sprawily, ze mam w tej chwili niesamowity wglad w siebie, w swoje emocje, uczucia, swoje prawdzie ,,ja" i oddzielam uczucia, ktore sa u mnie nawykowe (zle wychowanie, traumy, osobowosc unikajaca) i jestem w stanie wszystkie z nich przęłamać. Wiele czasu minelo zanim emocjonalnie do tego dojrzalem, ale radze Wam mierzyc sie ze swoimi lękami i nie bac przeciepriec niektorych sytuacji, by pozniej bylo juz lepiej Wink Pozdrawiam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

Skocz do: