Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

TERAZ..ZARAZ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 199, 200, 201  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewels

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głowa mnie boli Confused
''W ostatnich dniach uczyłam się, jak nie ufać ludziom. Cieszę się, że oblałam. Czasami polegamy na ludziach jak na lustrze, aby określić , kim sami jesteśmy i każde odbicie tworzy mnie coraz bardziej".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszłam z domu rano, wróciłam teraz.
Zaraz chyba położę się na środku pokoju i się poryczę jak kretynka.

Byłam w zaprzyjaźnionym sklepie rowerowym, gdzie miał na mnie czekac przekazany przez Osobę mój rower, z wstawionymi nowymi częściami, które ostatnio zakupiłam.
Rower, jaki oddał do serwisu był usyfiony błotem z wypadu na Palenicę w listopadzie , miał wymieniony mostek i kierownicę na moje stare, gorsze i nie nadające się do zjazdów - dostałam od niego jego "stary ale jary" mostek do DH i kierownicę w prezencie.
Myślałam że mnie coś tam pierdolnie. Ledwo powstrzymywałam się od płaczu, bo rozmowy o Osobie, środowisko Osoby plus TAKI ZONK mnie rozwaliły. Musiałam na krechę kupic nowy mostek (200zł, super), w ogóle nie miałam zielonego pojęcia że tamtego nie mam.

Potem posprzątałam u babci mieszkanie gorzej zasyfione niż mój rower, nasłuchałam się jaki to Mateusz nie był przystojny i kulturalny, jaka to ja jestem stracona w życiu bo z takiej rodziny bez pieniędzy, dziadek narzekał że moje spodenki ledwo zakrywają dupę i są postrzępione i w ogóle co to ma byc....MAM OCHOTĘ BIEC PRZED SIEBIE I UMRZEC NAGLE I SZYBKO NA ZAWAŁ.
Etheril
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze, co mi przyszło na myśl, to problem, jaki miała moja babcia ze studentem, któremu wynajmuje pokój. Od dłuższego czasu, mimo próśb, ciągle po kilka dni zalegał z czynszem. W końcu babcia się zdenerwowała i potraktowała go odpowiednio do poziomu, czyli zadzwoniła do jego ojca wyjaśniając, o co chodzi i prosząc, aby się tym zajął (zresztą to rodzice go utrzymują). Teraz pieniądze są na czas Smile
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wstałam. Nocna posiadówa u znajomej w celu odreagowania wczorajszego dnia była fajna, ale rano już gorzej.
W sumie dobrze, że nie pojechałam dzisiaj zjeżdżac na trasy bo chyba nie byłam w formie, ale ale wyspałam się i zregenerowałam i ...

ZARAZ IDĘ NA ROWER.
Na chillu, bez fullface'a, ale już się buzia uśmiecha Very Happy
Kaś
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuu... właśnie się dowiedziałam, że musze napisać pracę z personalizmu, z zajęć na które nie chodziłam. Czeka mnie kolejna wizyta w bibliotece...

Oj, straszny los studenta Wink
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współlokatorki wyjechały. Kończą wcześniej,bo mają teraz praktyki w swoich rodzinnych miejscowościach porozrzucanych po Polsce i wrócą dopiero w czerwcu na dzień egzaminu.

Jestem sama na całym piętrze, mam dla siebie całą lodówkę i nikt mi nie zabiera palnika jak chcę ugotowac obiad ani nie zajmuje prysznica.
Fatalnie, trafiły w moment, w te kilka miesięcy, w ciągu których niesamowicie się z nimi zżyłam i gdyby nie one, zwariowałabym jeszcze bardziej.

Zaraz, mam nadzieję, się ogarnę. Ale smutno jest mi niemiłosiernie, właściwie tylko z ich powodu miałam motywację,żeby tutaj mieszkac i jakoś funkcjonowac.
Mówcie mi Tęsknię.
Ewels

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chora Sad

Trzeba było nie włóczyć się z Panem A.po maturze, w sukience i rajstopkach Evil or Very Mad Agr....
''W ostatnich dniach uczyłam się, jak nie ufać ludziom. Cieszę się, że oblałam. Czasami polegamy na ludziach jak na lustrze, aby określić , kim sami jesteśmy i każde odbicie tworzy mnie coraz bardziej".
Powrót do góry
Ailuros
Miau?
Miau?

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego się nie zrobi dla Pana Aaaaa....

Wink

Teraz zaraz chleb wyląduje w piekarniku, jeden bochenek eksperymentalny - z jabłkiem Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewels

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaiste, biorąc pod uwagę jak niezwykle szarmancko wyglądał, w a'la komplecie "garniturowatym"(bardziej dopasowanym koloru eee srebrno szarego) z....kapelusikiem Twisted Evil
Cool
Co wcale nie usprawiedliwia mojego mało przemyślanego stwierdzenia "przejdziemy się".... w deszczu ,sic! Embarassed

Ooo, smacznie brzmi Laughing
Powrót do góry
nicka
weteran

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz znów wróciłam do punktu wyjścia.Moje kompulsywne zachowania bez zastanowienia odnośnie mojego całego życia, powracają do mnie w postaci kar, zażaleń, upomnień etc.
Tak, nie boję się tutaj pisać o problemach, bo nie chce pisać tylko o pozytywnych rzeczach. Jest chujowo, mega ja pierdole kurwa chujowo. Nie chce mi się wstać z łóżka, jednak wiem, że muszę, wiem, że mam obowiązki, wiem ze nie mogę sobie pozwolić pieprzyć to wszystko.
Więc wstaje ciach/Etheril
banalne, prawda ?

Ale nie chce marudzić użalać się nad sobą. Zbieram żniwa tego co zasiałam i do póki nie zmienię ziarna nadal będę zbierać to samo.
morningdew
weteran

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie wróciłam z cudownego wernisażu. spore wydarzenie, mnóstwo ekspozycji, większość poświęcona performance'owi. występowała (także performance) artystka ze szkoły mariny abramovic, więc spodziewałam się, że wystawi swoje ciało na próbę. po dwóch godzinach dreptania po podeście jej twarz i ciało wydawało się tak zmęczone, delikatne i kruche, przy czym jednocześnie niesamowicie silne, nie mogłam przestać patrzeć. kiedy natrafiłam na jej wzrok, nie odwróciłam swojego, trzymałam się dzielnie do momentu, kiedy ciurkiem zaczęły mi płynąć łzy. niesamowite uczucie.

teraz czekam aż współlokatorka wyjdzie spod prysznica i będziemy mogły spędzić pół nocy na dyskusji i filmach Wink
Kaś
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicka napisał:
Zbieram żniwa tego co zasiałam i do póki nie zmienię ziarna nadal będę zbierać to samo.

Przez dłuższą chwilę zatrzymałam się nad tym zdaniem. Bardzo trafne. Pozostaje zastanowić się w takim razie, jak zmienić ziarno.

Morningdew, w tym opisie aż czuć podekscytowanie. Choć to nie jest moja tematyka zainteresować, poczułam, że chciałabym w tamtym momencie tam być.

Teraz w końcu zmykam spać, ponieważ udało mi się odmrozić po tej wyprawie na juwenalia. Zaczynam tym samym intensywny weekend...z książkami :]
Ewels

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedzę zatkana z wacikiem nasączonym kamforą....moje ucho...ech te kochane słuchawki Cool
Powrót do góry
Ailuros
Miau?
Miau?

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 5:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz chore ucho? Bardzo współczuję....

Teraz się zabieram znowu za chleb, ciekawe, czy zaczyn "wstał" od wczoraj, zimno jest strasznie na pieczenie.... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaś
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ai, i jak tam zaczyn? i chleb?

Ewels, jak ucho?

A ja właśnie zabieram się za konstruktywne pisanie Smile -> oby udało się jak najwięcej:)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 199, 200, 201  Następny
Strona 200 z 201

Skocz do: