Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Dziś
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 245, 246, 247, 248  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o jakie odkrycie dokładnie chodzi?

Brak pracy, źle. Za dużo ofert pracy, jeszcze gorzej. Dostałam pracę w korpo za super kasę, sami jeszcze mi tę pracę zaproponowali. Obawiałam się tego, bo praca jest całkiem nudna i kompletnie nie związana z obszarami, które mnie interesują.
Mając na uwadze koniec dziekanki i wznowienie studiów od następnego roku, fakt że dostałam jeszcze kilka innych staży w korpo w działach, które mnie interesują i też musiałam wybrać z tego jeden oraz to, że po wakacjach nikt mnie do aktualnej pracy nie przyjmie ponownie żebym sobie mogła studiować spokojnie i mieć za co żyć, chyba będę musiała odmówić Shocked

Zgodze się, będę żałować. Nie zgodzę się, też będę żałować kasy. Skoro teraz dostaję pracę z palcem w nosie to może jak teraz odpuszczę, po stażu dostanę ją na stanowisku, które mnie interesuje?
Rolling Eyes

Niech mi ktoś jeszcze zajęczy (czyli ja, bo tak powybieram ze wyjdę jak zabłocki na mydle na tym), że nie ma u nas dobrej pracy po studiach albo trudno dostać staż (ja studia dopiero zaczęłam, nic nie potrafię) bez kosmicznych umiejętności, to wyśmieję. Zaczęłam wierzyć w swój urok osobisty bo na podstawie kompetencji to mnie raczej nie wybierają Cool
Selma
weteran

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nadal tak uważam że nie ma (a jaki staż dostałaś?)
chodziło o związek impulsywności z uzależnieniem od jedzenia

dziś znowu zobaczyłam diametralną różnicę w zachowaniu tego samego lekarza prywatnie i potem na nfz;/
No i tak zachrypłam wczoraj ze prawie nie mówię, a mam tyle spraw do załatwienia. A na terapii dzisiaj to chyba t będzie mi bajki mogła poczytać co najwyżej;/
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Selma napisał:
ja tam nadal tak uważam że nie ma (a jaki staż dostałaś?)

Brałam pod uwagę tylko HR i tylko tam uderzałam. wymagania i etapy rekrutacji bywają na pierwszy rzut oka przerażające (wykwalifikowani w kosmos ludzie, którzy walczą o ten staż razem z Tobą również) i jestem pewna, że nie przeszłam pozytywnie ani jednego testu kompetencyjnego, ale jak widać czasami można nadrobić czymś innym. W każdym razie, udało się, mogłam jeszcze sobie nawet powybierać Smile

Selma napisał:
chodziło o związek impulsywności z uzależnieniem od jedzenia

Nie znam się, ale czy w takim razie nie można jakoś tego udowodnić, że byłaś pierwsza? Cool
Selma
weteran

PostWysłany: Sob Lut 22, 2014 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no hr to co innego;]
co do badań to badałam innymi testami wiec to nie w 100% to samo, z resztą zawsze warto potwierdzać czy w innym kraju wychodzi to samo.

dziś nadal nie mówię
IzaD
*

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzisiaj jest bardzo skrajne i męczące. Ludzie nie potrafią zrozumieć, że nie zawsze muszę chodzić z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Selma
weteran

PostWysłany: Sro Lut 26, 2014 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może są zaskoczeni bo wczesniej taką cię widzieli?
moje dzis pełne nowych odkryć..
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś zbierałam zęby z podłogi, kiedy Przeszłość nieoczekiwanie zaczęła dobijać się do drzwi.
Wiedziałam, że prędzej czy później to nastąpi, nie spodziewałam się natomiast takiego (nie)wyczucia czasu.
W międzyczasie zorientowałam się, że tym samym znajduję się pomiędzy Młotem a Kowadłem, Przeszłość natomiast między Wódką a Zakąską.
Wszystko dlatego, że jak zwykle zostałam opętana przez Zachciankę, której posłusznie uległam.

Oczywiście bałaganu wciąż za mało, dlatego żeby podkręcić atmosferę wykonałam to, w czym się specjalizuję: z uśmiechem na twarzy wsadziłam kij w mrowisko.

Teraz pozostała już tylko zmiana tożsamości i emigracja, z moralniakiem jakoś sobie poradzę Confused
IzaD
*

PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Selma- tak, masz rację. Ale to chyba naturalne mieć gorsze i lepsze dni? A moi znajomi z pracy oczekują ode mnie ciągłego uśmiechu i dobrego nastroju.

Dziś? moje dziś jest wyjątkowo trudne. Powroty, których tak bardzo nie lubię. Crying or Very sad
Powrót do góry
marta1
*

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro oczekują od Ciebie tylko dobrego humoru to do dupy tacy znajomi.
Powrót do góry
Selma
weteran

PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś drugi dzień na praktykach, obawiam się że pozwolą mi się tylko przyglądać i oglądać papiery..
No i przeziębiona jestem, bardzo to niefajny stan, odpoczywałam 4 dni a i tak mnie dopadło, teraz kiedy czas się już skończył i dużo do zrobienia. Niestety, zbyt dużo lęku i niepewności w moim życiu teraz/
karolink

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś zupełnie przypadkiem wpadłam na dawno niewidziane forum. Zastanawiam się jak to jest wrócić do chorowania, tak zupełnie z pełną premedytacją i zaplanowaniem.
Powrót do góry
karolink

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2014 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś spędzam kolejne samotne święta, trochę z własnego wyboru, może nawet więcej niż trochę. Kiedyś bynajmniej spędzałam je z przyjaciółmi, teraz nie jest im mile widziane moje towarzystwo, cóż zmarnowałam to. Bynajmniej nie jest tak źle jak w Wigilię i są jeszcze koty, zresztą cały czas powtarzam sobie, że święta generalnie z zasady są bez sensu. Może nawet dobrze, że tak jest, wyspałam się, jest 13 i robię właśnie śniadanie, poza tym są koty, szkoda tylko, że umierają szybciej niż ludzie z reguły. Jest tylko jedna osoba na której mi w chwili obecnej bardzo zależy, ale której też nie doceniam, nie szanuję i tak wiele razy mogłam ją stracić, ale świąt razem nie możemy spędzać, widzimy się tylko 2 godziny w tygodniu, choć to i tak dużo.
Przed laty nie pomyślałabym, że będę tak samotna, mając 5 braci, siostrę i mnóstwo przyjaciół, szkoda tylko, że musiałam się przekonać, że nie istnieją. Wciąż pozostaje tylko ta jedna osoba.
Powrót do góry
Selma
weteran

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2014 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba jak z każdym zachowaniem autodestrukcyjnym.. jak już to znamy i wiemy jak źle było to można przypomnieć sobie że nie ma w tym żadnej wartości..
koty;]
ps: pozdrawiam z mojej samotni;]
karolink

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2014 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki ja także pozdrawiam, no i z nami jak się okazuje jest jeszcze ktoś jak się okazuje, a w sumie to pewnie tysiące osób.
Powrót do góry
Selma
weteran

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2014 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem gdzie te tysiące:P
wszak jakość nie ilość ma znaczenie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 245, 246, 247, 248  Następny
Strona 246 z 248

Skocz do: