Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

jak dalece można się posunąć tłumacząc zbrodniarzy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przytulia
weteran

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktos zadzwonil.policja pyta; co ie dzieje? kobieta milczy.pytaja czy chce wniesc oskarzenie.kobieta mowi,ze nic sie nie dzieje.bo sie boi.mozna sobie dzwonic,mozna mowic,ale poki ona sama nie zechce to nikt jej nie pomoze przeciez.
tylko ze moze byc za pozno
w niedziele zobacze ich na mszy.on bedzie w garniturze trzymal dzieci za rece.pozniej pojda na lody.i na wodke.
boje sie ze kiedys ich nie zobacze razem stojacych pod filarem z lewje strony.
i czuje sie zle bo nic nie robie,nawet nie wiem czy mialoby to sens.
Ailuros
Miau?
Miau?

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuje odpowiedzieć na pytanie Żmijki:
Myślę, że terapeuta jest też człowiekiem, w pracy może nie przyznać się, że nie chce z kimś pracować, bo to beznadziejny przypadek, ale myślę, że może powiedzieć "nie dam rady, więcej nie mogę zrobić". Niczym adwokat broniący klienta powinien wierzyć w ocalenie podopiecznego i jego (na swój sposób) niewinnność. Ten kogo zostawia wciąż jest człowiekiem tylko On nie myśli, że jest dla niego nadzieja, a w każdym razie nadzieja na pomoc z jego strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cygnus
Agrostyk

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm, prawnik to akurat termin budzący u mnie skrajnie różne odczucia, więc na niego bym się nie powoływał... Zresztą, czy adwokat musi wierzyć w niewinność swego klienta?

"Jeśli do doliny prowadzi wysoka przełęcz, odwiedzają ją tylko najlepsi przyjaciele i najgorsi wrogowie."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akanenai

PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Archeologia forumowa! Very Happy
"Człowieczeństwo", i wykluczanie niektórych ludzi z grona istot ludzkich wydaje mi się jakimś sztucznym, nienaukowym tworem. Odpowiedź na to, kto jest człowiekiem wydaje mi się równie ścisła i prosta jak to, co jest tygrysem czy karpiem. Przypisywanie "człowieczeństwu" czegoś bardziej skomplikowanego, nienaukowego i nieścisłego mnie drażni, bo zawsze jest związane z narzucaniem innym czyjegoś pomysłu na "człowieczeństwo". To nie jest kurde jakaś filozoficzna sprawa, to jest kwestia ścisła. Homo sapiens, gatunek. Koniec filozofii. Mogę sobie uważać niektórych ludzi za dupków, zwyrodnialców, zbrodniarzy. Ale nie mam żadnych podstaw, by wykluczać ich z grona ludzi.

Odmawiam usprawiedliwiania kogokolwiek "ciężkim dzieciństwem", uważam za potworną niesprawiedliwość, że orzeka się nieraz niepoczytalność przestępców z zaburzeniami osobowości i ciężkim dzieciństwem, a pociąga się do odpowiedzialności osoby, które w momencie popełnienia przestępstwa były w stanie psychozy. Co innego próbować zrozumieć psychospołeczne przyczyny, ale odpowiedzialność jednostki, która zrobiła coś strasznego, jest bezdyskusyjna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Selma
weteran

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeraziłam się sobą.. szukałam "lubię to", nie znalazłam i pomyślałam, ee to nie chce mi się komentować...
Normalnie mam już cyfrową demencję chyba!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: