Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Dziś
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 246, 247, 248  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dena
weteran

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja się bawiłam,że jestem wielki kierowiec,to moja siostra kochana,mając wtedy chyba....4 lata?czy 5? nie pamiętam,mówiła,że chce wysiąść,bo jej niedobrze jest Mr. Green

do dzisiaj nie mam prawka(wstyd),ale jak wróce po drugich wojażach,to idę koniecznie.Na pewno.Bo chcę i to bardzo.
buba23
weteran

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dena napisał:
Jak ja się bawiłam,że jestem wielki kierowiec,to moja siostra kochana,mając wtedy chyba....4 lata?czy 5? nie pamiętam,mówiła,że chce wysiąść,bo jej niedobrze jest Mr. Green

Buaaachaaachaaa
przytulia
weteran

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buba23 napisał:
Na pewno nabierzesz wprawy i stanie się to dla Ciebie dziecinnie proste. Praktyka czyni mistrzem, a początki zawsze są trudne Wink

ja myslałam do 10 godziny ze sie nie naucze:D
a teraz smigam całkiem nieźle podobno:P
Charis
anula

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bo miałam porannego focha.
Zawsze mam focha jak wstaję. Nie lubię wstawać i nie wiem, czy kiedykolwiek się to zmieni, tak już cholera jasna mam i co z tym zrobić?
Ano nic.
Pomarudzę więc nieco na forum i tak jakoś mi przechodzi potem w miarę jak czas upływa i wszyscy stajemy się starsi..starsi...starsi.
Czas powinni zamknąć w kiciu za przekraczanie prędkości.
Ja nawet nie zdążyłam się porządnie do siebie przyzwyczaić i już mam 24,5 lata.
Kurwa mać.

No, ale moje dzisiaj jest przynajmniej mniej zfochane niż na początku było i życzę Neficy, żeby się "ogarła" i do mnie np. na gadu gadu zaggadała, bo już długo nie flirtowałyśmy, boję się, że wyszłam z wprawy Buaaachaaachaaa

taaaaaaaaakie mam dzisiaj! :gestKozakiewicza:
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Neferiti
Niezłomna Oportunistka
Niezłomna Oportunistka

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szmatławy dzień.
Duszny, brzydki, czuję się jakby chmury spadły na ziemię - dziwnie białe niebo niezbyt mi się podoba - w dodatku intelektualnie ciężki i wymagający. Czytam już 3. raz, że "Jakuba z Gostynia rozumienie istnienia pozostaje pod silnym wpływem emanacyjno-hierarchicznego schematu pojawiania się powszechników". Że co? - wiem z tego tyle co nic.
Niezwykła to sztuka napisać wiele a nie zawrzeć żadnej treści. 30 stron podobnego bełkotu mam na poniedziałek się nauczyć. Dam radę :]

Chyba jakichś witamin mi brakuje, powinnam kupić ziołowe tabletki na mózg, jakąś lecytynę i zapewne żelazo - kompletnie się nie mogę skupić, jest mi słabo, wczoraj zrobiło mi się ciemno przed oczami, dobrze, że był ze mną kolega, bo przynajmniej bezpiecznie odtransportował mnie do domu.
Nie wiem czym się tak załatwiłam.
Charis
anula

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pfffff...

Wiem, wiem. Tęsknota za mną zabija Wink

Ciumraku wstrętny. Przepaliłaś sobie przewody w mózgu od myślenia, myślisz, że ja tak nie mam?
Ostatnio miałam swój zajebisty egzamin: pnjn.
10 zdań przetłumacz z polskiego na niemiecki a to była godzina (dodam, że zdania były 16stokrotnie złożone, po 6 linijek z wyrażeniami typu: szemrał za oknem ciepły letni deszcz....)
10 zdań na polski też godzina, też beznadziejne.
Esej na jedyne 6 stron A4 na temat: powódź w polsce, wybory nowego prezydenta w niemczech, załamanie gospodarki w Grecji i jej skutki dla Niemiec i reszty Europy.

Egzamin miałam od 9:00 do godziny 13:30 z JEDNĄ 10minutową przerwą.

Myślałam, że skonam. Przez cały rok nie musiałam myśleć, a tu taaaaaaaka dawka.
Spałam cały czwartek i pół piątku, teraz już jestem ok.
W poniedziałek mam ustny i się dowiem czy zdałam.

Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Neferiti
Niezłomna Oportunistka
Niezłomna Oportunistka

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę trzymać kciuki za Twój egzamin :]
Ja tam na pewno w tej sesji nie przepaliłam obwodów bo NIC nie zrobiłam. Kompletnie NIC.

Ostatni egzamin w pon. a ja się czuję jak kawałek parapetu, w dodatku egzaminator nie należy do moich ulubionych (cóż za eufemizm; nie znosimy się), a materiał to jakaś pomyłka (zajebiście ważne persony takie jak Jakub z Paradyża, Mateusz z Krakowa, Grzegorz z Sanoka - kluczowi filozofowie myśli polskiej).

Muszę dostać 5.0, inaczej mogę się pożegnać z 3 kierunkiem.

Anula napisał:
No, ale moje dzisiaj jest przynajmniej mniej zfochane niż na początku było i życzę Neficy, żeby się "ogarła" i do mnie np. na gadu gadu zaggadała, bo już długo nie flirtowałyśmy, boję się, że wyszłam z wprawy Buaaachaaachaaa

Taaa jest, Panie Kapitanie Cool
Zajrzę koło wieczora, poćwicz sobie flirtowanie, bo ja ten, no... chyba jestem wolna Rolling Eyes
w niebo
lew salonowy

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nef ja też mam egzamin w poniedziałek - z Literatury. Wczoraj pomyślałam, że się odstresuję dobrą książką, której nie zdążyłam przeczytać (i książka faktycznie świetna), tyle że literatura Tego kraju to jest po prostu chodząca depresja i jeszcze chyba nie znaleźliśmy wyjątku.
Co drugą stronę ktoś umiera, tnie się po czole, pali dom z ludźmi w środku, puszcza się z sąsiadem albo wraca z wojny. Generalnie w średnim jestem teraz nastroju na to. Od dwóch tygodni próbuję się odkochać, a czytam o porzuconej kobiecie planującej morderstwo :] Nie wierzę, ale mam ochotę na jakąś głupią amerykańską komedię.
Powodzenia wszystkim, którzy jeszcze coś zdają ;)
Dena
weteran

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posikać się można,jak się Was czyta Mr. Green

BTW W Niebo,co Ty czytasz?Jugosławiańską literaturę wojenną? Twisted Evil Cool

sorry,ale na bieżąco nie jestem....
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w niebo napisał:
Co drugą stronę ktoś umiera, tnie się po czole, pali dom z ludźmi w środku, puszcza się z sąsiadem albo wraca z wojny.

Cool jak wrócisz do Krakowa to ci ją zabiorę. O cięciu się po czole nie słyszałam jeszcze.

Dzisiaj nudne. Miałam rano sobie potrenowac na sali, ale mi się nie chciało bo poczułam jakiś kryzys twórczy.
I to obowiązkowe śpiewanie na tym przesłuchaniu... Confused - czuję, że to wszystko co się dzieje ostatnio: M., przesłuchania, treningi, solówki, wybór szkoły, kończący się sezon w mojej szkole tańca i zespole, 3-dniowe survivalowe szkolenie z WOŚP zaraz przed przesłuchaniem - trochę mnie przerasta.

Chcę lipiec, przynajmniej będzie po Gliwicach. Będę mogła myślec co dalej, a tak to jestem zawieszona.

Nie, zdecydowanie dzisiaj jakiś kryzys twórczy wynikający z nicnierobienia.
w niebo
lew salonowy

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak bardzo chcesz... Poczęstuję Cię jakimś zbiorem dramatycznych dramatów.
Dena - literatura koreańska, współczuję im bo wojna na wojnie - ale przecież prywatnie to tacy pogodni ludzie Rolling Eyes
Dena
weteran

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaaaudiaa,a o Susan Atkins na przykład nie czytałaś? Twisted Evil .Ona sobie wycięła swastykę na czole,bo przywódca "rodziny"Charles Manson tak kazał.Nawiasem mówiąc,umarło jej się na raka mózgu w zeszłym roku-38 lat przesiedziała w puszce,boże...zwariowałabym.

Kryzys twórczy to ja mam od przeszło miesiąca Rolling Eyes .Jak tak dalej pójdzie,to....o rany,nie.Nie pójdzie tak źle Laughing ,bo nie może po prostu!
buba23
weteran

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nef, ja Ci polecam do nauki preparat doppel herz pod nazwą DLA MÓZGU z lecytyną właśnie i DHA. 30 kapsułek za 15 zł.około wystarcza na miesiąc lub pół miesiąca w zależności od zapotrzebowania Wink
Migotka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scena uzależnia Smile Dziś miałam występ końcoworoczny, było mega zajebiście, już się nie mogę doczekać przyszłego roku... iiiiiii... Zanim się wejdzie na scenę, nerwy są straszne, ale jak już się zacznie, to nie chce się kończyć Smile
przytulia
weteran

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 4:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Migotka napisał:
Scena uzależnia Smile Dziś miałam występ końcoworoczny, było mega zajebiście, już się nie mogę doczekać przyszłego roku... iiiiiii... Zanim się wejdzie na scenę, nerwy są straszne, ale jak już się zacznie, to nie chce się kończyć Smile

taaaak, zgadzam sie!

własnie wrociłam z imprezy Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 246, 247, 248  Następny
Strona 3 z 248

Skocz do: