Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Alkohol, papierosy, narkotyki ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy bierzesz używki ?
tak
66%
 66%  [ 20 ]
nie
33%
 33%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 30

Autor Wiadomość
Ailuros
Miau?
Miau?

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 5:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęłam rozważać elektronicznego papierosa, nie śmierdzi, można palić w domu (palę tylko na zewnątrz, a jest - 25? -30?) zwłąszcza ten mnie pociąga http://allegro.pl/elektroniczny-e-papieros-macabra-black-gratisy-i2053053096.html Cool ... pociąga.... cholera, mówiłam kiedyś, ze papierosy są jak sex, no i równie blisko z tą całą dymna penetracją Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Selma
weteran

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pociąga, ale jednak Macabra Razz

Jakież to, można powiedzieć, oralne Wink Tak sobie ten dym pochłaniać, partnera też w sobie zawierać (gorzej jak z pewną agresją, stąd u panów lęki przed vagina dentata może..)

Dobra, już nie bredzę Razz

A papieros lepszy taki niż prawdziwy.
Mróz, fajny motywator do rzucenia palenia;]
miss_clarice
**

PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ailuros napisał:
cholera, mówiłam kiedyś, ze papierosy są jak sex, no i równie blisko z tą całą dymna penetracją Laughing

czasami cygaro jest tylko cygarem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Selma
weteran

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu sobie zafundowałam kaca.
I myślę, że może nawet można by polubić taki stan, jak każdą chorobę. Powód czy też usprawiedliwienie żeby zająć się sobą. Pozwolić sobie na nic nie robienie złe samopoczucie, powymagać od innych mówienia szeptem.
Ameryki nie odkryłam, pytanie tylko co mnie powstrzymuje przed częstszym wprawianiem się w taki stan (jestem wiotka, ciepła, miękka i troszkę mi wszystko jedno). Odpowiedzialność za swoje zachowanie? (nie może być)..
Awika
weteran

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OMG pierwszy raz w zyciu widze takiego elektronicznego papierosa Shocked A mam pare osob, ktorym chetnie go pokaze! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Etheril
Moderator
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi papierosami to w ogóle złożona sprawa Smile Różne modele, elementy, napełnianie różnymi płynami itd.

http://forum.e-palarnia.com/
Ailuros
Miau?
Miau?

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 6:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Selma napisał:
Ameryki nie odkryłam, pytanie tylko co mnie powstrzymuje przed częstszym wprawianiem się w taki stan (jestem wiotka, ciepła, miękka i troszkę mi wszystko jedno). Odpowiedzialność za swoje zachowanie? (nie może być)..

Stan płodowej bezmyślności? Masz ochotę sobie częściej fundować? To bardzo niebepieczne. Dlatego ja kiedy już całkiem nie wiem co robić z emocjami, to palę papierosy. Ostatnio nie palę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morningdew
weteran

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak to z tymi e-papierosami. tata zafundował sobie z myślą o rzucaniu palenia, po tym jak zachorował, i mówi, że rzeczywiście pomogło. pociągał raz czy dwa, kiedy bywało mu ciężko. "zużył" jednego, więcej nie dokupował, nie pali. z kolei rodzeństwo cioteczne podostawało na gwiazdkę, chodzą wszędzie z dwoma egzemplarzami & ładowarką, absolutnie się od tego nie odrywają a wciąż dumnie powtarzają, że palenie rzucili Rolling Eyes
Etheril
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dodatku zawsze jest pod ręką, nie trzeba zapalać ani szukać popielniczki i można tak cały dzień co chwilę pociągać.
nicka
weteran

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy to nadal nie jest nałóg ?
kraa
weteran

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po alkoholu zmieniam się w najbardziej żałosną osobę świata. przede wszystkim tracę kontrolę już jak tylko lekko poczuję, że jestem wstawiona, a potem włącza mi się jedna z paru opcji, najczęściej bliskość (czyt. zachowuję się jak dziwka :/) lub agresja.

mimo że od pewnego czasu naprawdę staram się nie pić w ogóle i wiem, że w to postanowienie są wpisane porażki czasem, to jednak po wczoraj czuję się jak największa szmata na świecie i mam świadomość, że zachowaniem dla mnie "nic nie znaczącym" mogłam skrzywdzić co najmniej dwie osoby (plus siebie..). Najgorsze jest dowiadywanie się potem szczegółów tego, co robiłam. boże...

Ai napisał:

Dokonujesz bardzo trudnych wybor?w, ale swoich wybor?w.
Powrót do góry
morningdew
weteran

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kraa, co zamierzasz? nie spożywać alkoholu?

ja z kolei mam wrażenie, że mój organizm jest przemęczony przez alkohol właśnie. niby nie piłam ostatnio dużo, ale tu wino na wernisażu, tam piwo ze znajomymi przy koncercie, imprezy w weekend i tak to jest*. do tego papierosy, które palę kompulsywnie (w szczególności do alkoholu), muszę z tym skończyć. poza czynnikami zdrowotnymi dochodzą niebotyczne kwoty, które na nie wydaję, a nie stać mnie. absolutnie nieracjonalne.

*czytałam jakiś czas temu wywiad (bodaj w wysokich obcasach), w którym lekarz stwierdził, że jeśli mowa o spożywaniu alkoholu to lepiej wychodzi na tym pan zenek spod monopolowego, który upije się w sztok raz/dwa razy w tygodniu i resztę dni jego organizm niejako odpoczywa, niż żona dyplomaty popijająca codziennie wieczorem/do obiadu dwie lampki wina Cool
AdamD
Tandeta
Tandeta

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kraa napisał:
mimo że od pewnego czasu naprawdę staram się nie pić w ogóle i wiem, że w to postanowienie są wpisane porażki czasem, to jednak po wczoraj czuję się jak największa szmata na świecie

Sratatata. Ja nie piję W OGÓLE* od jakichś myślę siedmiu albo ośmiu lat. A powody przestania były znacznie mniej poważne niż Twoje - bo mnie po prostu po alkoholu boli brzuch - i to nie tak że mnie rozrywa na strzępy, tylko się źle czuję.

morningdew napisał:
czytałam jakiś czas temu wywiad (bodaj w wysokich obcasach), w którym lekarz stwierdził, że jeśli mowa o spożywaniu alkoholu to lepiej wychodzi na tym pan zenek spod monopolowego, który upije się w sztok raz/dwa razy w tygodniu i resztę dni jego organizm niejako odpoczywa, niż żona dyplomaty popijająca codziennie wieczorem/do obiadu dwie lampki wina Cool

No i pewnie dlatego Zenek spod monopolowego wygląda na okaz zdrowia i świeżości, a u żony dyplomaty na pierwszy rzut oka zauważamy wyniszczenie spowodowane chorobą alkoholową... Chyba się pan lekarz trochę zapędził Wink

* dobra, żeby nie było że ktoś mnie łapie za słowa - przez te osiem lat wypiłem pewnie do kupy ze cztery butelki piwa (po dobrym łyku na jedno podejście), setkę whisky i ze dwie setki zajebistej wiśniówki własnej roboty (te w ilości naparstka na raz).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
morningdew
weteran

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdamD napisał:

No i pewnie dlatego Zenek spod monopolowego wygląda na okaz zdrowia i świeżości, a u żony dyplomaty na pierwszy rzut oka zauważamy wyniszczenie spowodowane chorobą alkoholową... Chyba się pan lekarz trochę zapędził Wink

no wiadomo, że przesadzone, ale trzeba też wziąć pod uwagę kwestię tego, jakie żona dyplomaty ma środki, żeby wyglądać i przeciwdziałać skutkom Wink
Etheril
Moderator
Moderator

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdamD napisał:
kraa napisał:
mimo że od pewnego czasu naprawdę staram się nie pić w ogóle i wiem, że w to postanowienie są wpisane porażki czasem, to jednak po wczoraj czuję się jak największa szmata na świecie

Sratatata. Ja nie piję W OGÓLE* od jakichś myślę siedmiu albo ośmiu lat. A powody przestania były znacznie mniej poważne niż Twoje - bo mnie po prostu po alkoholu boli brzuch - i to nie tak że mnie rozrywa na strzępy, tylko się źle czuję.

A ja nie piję nawet bez jakichś konkretnych powodów. Ale jak to się ma do czego? Byłeś uzależniony? Było to objawem Twojej choroby (lub jednym z wielu)?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: