Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

a gdy chcę by inni posłuchali ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Testowanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inside

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 18:56    Temat postu: a gdy chcę by inni posłuchali ? Odpowiedz z cytatem

jak zrobić tak:
http://www.neo-folk.it/mp3/Brigitte%20Bardot%20-%20Contact.mp3

chodzi mi o to jak podzielić się z innymi tym co mam zapisane na twardym dysku, tak żeby otworzyło się okno Windows MP

Tylko prosże się ze mnie nie śmiać Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inside

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga inside Cool
Miałam niedawno taki sam problem, więc podzielę się z Tobą rozwiązaniem. Na początek poleciłabym Ci Wrzutę jeśli jednak ta audycja ma być dostępna bezpośrednio tak jak link powyżej to musisz wrzucić ją na jakiś serwer. Niestety nie ma dobrych darmowych, polskich serwerów, które obsługują tzw. hotlinkowanie, czyli bezpośredni dostęp do pliku. Z zagranicznych mogę polecić np. FileDen czy Hotlinkfiles (wymagana rejestracja dla osoby wysyłającej pliki, dla odbiorców nie).
Chciałam jeszcze dodać, że jest to jedyny sposób "podzielenia się" tą audycją w necie.
Pozdrawiam
Laughing
Powrót do góry
w niebo
lew salonowy

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:)
inside dzięki za wytłumaczenie, ja też nie wiedziałam jak to się robi..
No to teraz przynajmniej wiem, że się nie da :P
inside

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie byłam zaskoczona-bo sporo osób nie potrafiło mi pomóc a zawsze wydawało mi się, ze to ja jestem (jak to pięknie ujął mój znajmomy) "internetowym burakiem" Laughing

Fajnie, że już jestem oświecona-a ile się po drodze nauczyłam. Ho ho!
Mam nadzieję, ze komuś to się jeszcze przyda Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Testowanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: