Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

krytyczny błąd

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Książka Skarg i Wniosków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
philosophias
weteran

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 20:23    Temat postu: krytyczny błąd Odpowiedz z cytatem

czy wy też mieliście coś takiego przed chwilą? Shocked jakaś awaria na serwerze, czy to tylko mi się zrobiło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zojka
zabanowana na amen :-)

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też miałam coś takiego. I tak kojarzę, że około tydzień temu taka sama sytuacja blokowała mi forum przez dobre pół godziny. Ale chyba nie ma co pluć ogniem i po prostu tak bywa? (czy nie powinno tak bywać? -pytanie do jakiejś osoby kompetentnej)
Powrót do góry
Neferiti
Niezłomna Oportunistka
Niezłomna Oportunistka

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam prawie cały czas Neutral na każdej przeglądarce Neutral

Błąd przyczynił się do zepsucia przeze mnie Opery (ona i tak już podupadała na zdrowiu Laughing), zainstalowania FF (co mnie wcale nie cieszy Wink), włączenia ie (1 raz od pół roku).

I przez pół dnia:

critical error
could not connect to the database

Aż mi się drugi raz w życiu krew z nosa puściła Neutral Wink
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także. Ale ten błąd się już kiedyś pojawił i z tego co wiem, był on zewnętrzny i nieuleczalny Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Książka Skarg i Wniosków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: