Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Program terapeutyczny Rozwiązania istnieją

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zielona
weteran

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 22:36    Temat postu: Program terapeutyczny Rozwiązania istnieją Odpowiedz z cytatem

http://www.centrumzaburzenodzywiania.pl/pakiet-rozwiazania-istnieja
czy ktoś Was korzystał może z tej formy pomocy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Sob Gru 26, 2015 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,

No nie wiem... chyba to do mnie nie przemawia. Proces zdrowienia jest długi, potrzebuje czasu, bo wielu rzeczy trzeba się nauczyć od nowa, równie wiele trzeba przewartościowach. Tutaj nie da się pójść na skróty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Selma
weteran

PostWysłany: Nie Cze 05, 2016 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam autorkę i główną wykonawczynię. Jest bardzo zaangażowana w to co robi. Kiedyś przeciążała się chyba pracą. Tyle wiem.
madzix
*

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tu wazny jest przede wszystkim czas, jesli podejmie sie decyzje o wyjsciu z tego cholerstwa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: