Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

REGULAMIN FORUM

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neferiti
Niezłomna Oportunistka
Niezłomna Oportunistka

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 12:43    Temat postu: REGULAMIN FORUM Odpowiedz z cytatem

Na forum glodne.pl obowiązuje regulamin, którego należy bezwzględnie przestrzegać. W razie naruszenia któregokolwiek z jego punktów posty zostaną natychmiast przeniesione a ich autor zbanowany. Jeśli masz wątpliwości czy Twoja wypowiedź jest zgona z regulaminem - NIE PISZ JEJ NA FORUM - DLA WSZYSTKICH, od tego jest JAK MI LE. Jeśli nie chcesz przestrzegać panujących tu zasad - odejdź jak najszybciej - TO NIE JEST FORUM DLA CIEBIE.

Na forum zabrania się

1. agresji w postaci epitetów między forumowiczami

2. użalania się, co innego się poskarżyć, że się nogę złamało, co innego płakać: JESTEM GRUBA BRZYDKA NIKT MNIE NIE LUBI

3. jakichkolwiek sugestii względem odchudzania

4. propagowania złych nawyków (rozumcie to jak chcecie, ale dla mnie jest to po prostu każdy przejaw oswajania chorobowych zachowań, mnie osobiście coś gniecie w dołku kiedy czytam że ktoś zwymiotował, ja nie piszę o swoich złych zachowaniach, nie tyle ze względu na WAS co na siebie. nie lubię czytać o wybrykach jakie mi się zdarzają)

5. niezależnie od intencji, zamysłu, celu - absolutnie zabrania się pisać o wadze i wymiarach swoich lub cudzych, tu nie ma miejsca na wyścigi, ja się nie pochwale i niech nikt mi krwi nie psuje wypisując swoje wymiary, tym bardziej, że tu na forum jesteśmy wszyscy duchem nie ciałem, więc propagujmy dbanie o tę część ciała którą możecie zaistnieć na forum mianowicie MÓZG

6. zabronione są obraźliwe i "chorobowe" nicki - jak to starożytni mawiali NOMEN OMEN (imię wróżbą) Na TYM forum nikt nie będzie nazywał się "grubas", "świnia", "beznadziejna".

7. jeśli koniecznie musicie napisać coś nieregulaminowo można to zrobić w dziale forum "jak mi źle" widzi się tam tylko swój temat i dyskutuje tylko z moderatorami.

8. Obowiązuje zakaz nazywania się anorektykiem czy bulimikiem czy innym -ikiem lub -manem, ponieważ choroba nie jest tożsama z osobą, a jest jedynie zbędnym dodatkiem.

8a. Nie ma na forum miejsca dla "pani A", "B", "przyjaciółki buli", "any" i różnych innych paskudztw. Jest anoreksja i bulimia, i o ile nie występują na początku zdania - piszemy je z małej litery.

9. Obowiązuje absolutny zakaz pisania o dietach, sposobach odżywiania, środkach odchudzających, i wszystkim co łączy się z wymienionymi. Nikogo tu nie obchodzi, że nie udało się Wam schudnąć, albo że w dwa tygodnie na magicznych pigułkach udało się zrzucić 95kg.

9.a Nie wolno też wymieniać nazw żadnych leków pomocnych w leczeniu zaburzeń odżywiania nie chcemy by ktoś uwierzył w cudowną pigułkę leczącą bez terapii.

10. Poddawanie w wątpliwość sensu istnienia czy choćby treści i interpretacji regulaminu może (choć nie musi) wiązać się z natychmiastowym usunięciem konta użytkownika bez ostrzeżenia. I słowo wyjaśnienia. "Pogrzebanie" w czeluściach forum każdemu pozwoli na odnalezienie przynajmniej kilku dyskusji, w których zarówno "kadra" forum, jak i jego użytkownicy tłumaczyli nowym i "niepokornym" skąd się regulamin wziął, i do czego on służy. I DOSYĆ! Szczerze mówiąc, jak widzę kolejną osobę rzucającą te same argumenty robi mi się niedobrze. Ileż w końcu można! Proponuję więc po prostu ostrzeżenie, i w przypadku niedostosowania się - eliminację użytkowników którzy uważają że forum w takim kształcie w jakim istnieje jest "beee".

11. Nie podajemy namiarów na żadne strony, siejące zgorszenie i chorobę. Nie wklejamy linków/nazw/namiarów/wskazówek pozwalających na znalezienie tak stron pro-ed, jak i większości forów dyskusyjnych w polskim internecie

12. Nachalne próby wykorzystania strony/forum jako darmowego medium reklamowego będą ścigane tak bez litości, jak i bez ostrzeżenia.

13. Fragmenty wypowiedzi z forum będą cytowane na stronie http://www.glodne.pl (w planach jest stworzenie modułu "co nowego na forum"). Osoby, których wypowiedzi będziemy chcieli umieścić na stronie na stałe zostaną zapytane o zgodę.

14. od 27.04.2004 nie będą aktywowane nicki "kulinarne", jak czekoladka, bułeczka, kartofel - cokolwiek. Mam szczerze dość zastanawiania się nad wymową takich nicków za każdym razem, kiedy jakiś się pojawi.

15. Posty NIE BĘDĄ usuwane na życzenie autorów. Raz napisane posty zostają na forum na wieki, chyba że są sprzecznie z regulaminem

16. od 10.05.2004 obowiązuje ABSOLUTNY ZAKAZ przeprowadzania na użytkownikach forum jakichkolwiek badań, rozsyłania ankiet itp. W szczególności dotyczy to zadawania wszelkich pytań oraz zbierania opinii dotyczących zaburzeń odżywiania.
Forum nie służy również do werbowania przez dziennikarzy osób do programów/ reportaży/ artykułów na temat zaburzeń odżywiania [ani jakichkolwiek innych]. Posty takie będą usuwane, a ich autorzy banowani. / dodane 5 IX 2007
Zakaz dotyczy zarówno wykorzystania kanałów udostępnianych przez forum (odpowiednie fora, prywatne wiadomości), jaki i korzystania z danych kontaktowych podawanych na forum przez użytkowników (numery GG, tlen, adresy mailowe itp.). Niestosowanie się do zakazu spowoduje natychmiastowe usunięcie konta, oraz zablokowanie dostępu do forum.
Jednocześnie proszę użytkowników o przekazywanie informacji o próbach łamania tego punktu regulaminu.

17. Nowi użytkownicy mogą dostawać Prywatne Wiadomości, ale wysyłać mogą dopiero po napisaniu na forum 10 postów.

18.Ścigane będą ogłoszenia własne dotyczące poszukiwania chorych osób "do towarzystwa" lub chorych "do uzdrowienia".

19. Nie klepiemy po pleckach i nie mowimy "bedzie wspaniale, dasz sobie rade, wierzę w Ciebie" bo to nie jest konstruktywna pomoc, a wrecz jest to szkodzenie. Nie żalujemy, nie trzymamy kciukow, tylko dopingujemy do pracy, bo wiemy że wynik osiagniety jest wprost proporcjonalny do chcenia i wlożonego wysiłku. Natomiast poklepywanie po pleckach, tak wirtualne jak i materialne, jest tak samo szkodliwe, frustrujące i obciążające klepanego

20. Nie będą tolerowane "fizyczne" emblematy, to znaczy takie którre w jakikolwiek sposob nawiązują do figury, odchudzania czy skupiania się na "mięsie". (piękne ciała, modelki itd)
a) dnia 26 XI 2005 zostaje oficjalnie wprowadzony zakaz umieszczania ruchomych emblematów. Wynika to przede wszytkim z Naszej nieograniczonej wredoty i licznych "kompleksów Boga" (Wink). A tak bardziej poważnie, to spędzamy wiele godzin czytając forum, myślę, że nikt nie ucierpi jeśli będzie miał nieruchomy avatar, a zapewniam, że oczy i co bardziej istotne- nerwy, moderatorów pozostaną w znacznie lepszej kondycji.
b) Emblamat może mieć maksymalnie 100pixeli szerokości i 150 wysokości i ani pixela więcej!

Posty napisane na forum są własnością prywatną ich autorów. Zabrania się cytowania i ropowszechniania wypowiedzi użytkowyników poza forum bez ich wyraźnej zgody. W przypadku niemożności skontaktowania się z forumowiczem należy skontaktować się z administratorem forum. / dodane dnia 27 V 2006

Regulamin jest ustanowiony przez Moderatorów dla użytkowników forum. Do Moderatorów należy interpretacja regulaminu - jakiekolwiek próby dyskusji z Moderatorami na temat zawartości regulaminu są bezcelowe.

Decyzje Moderatorów są niepodważalne, jeżli budzą one jakiekolwiek wątpliwości - wszystkie sprawy załatwiamy POZA forum publicznym. Do tego służą PW oraz maile (tudzież inne kontakty pozostawione przez Moderatorów).

Zapewniam, że Moderatorzy dokładają wszelkich starań, aby jakość forum była jak najwyższa.

W przypadku kiedy Moderatorzy uznają posty/tematy/avatary/podpisy/nicki za niestosowne, będą reagować bezzwłocznie i bez ostrzeżenia.

Do regulaminu będą dodawane nowe punkty o czym będziemy informować.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: