Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

TERAPEUCI - ADRESY!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pasterka
fighter
fighter

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 8:25    Temat postu: TERAPEUCI - ADRESY!!! Odpowiedz z cytatem

UWAGA!
mam nadzieje ze ten moj pomysl spotka sie z akceptacja i zostanie wykorzystany. caly czas pojawiaja sie tematy o tresci 'gdzie szukac terapeuty'. tych tematow jest juz tutaj tona, i w kolko pojawiaja sie nowe. zrozumiale ze nowi ludzie wchodza i nie chce im sie przegladac naszego dlugasnego archiwum tematow. wiec zeby nie bylo tego ciaglego szukania, powtarzania tego samego to tutaj robie temat do ktorego prosze wpisywac namiary. krotko i zwiezle! i bez zadnych niepotrzebnych komentarzy!!! tylko miasto, adres, cena i ewentualnie ocena. mysle ze wszyscy na tym skorzystamy.

UWAGA!
Proszę o zamieszczanie informacji WYŁĄCZNIE o sprawdzonych terapeutach. Jeśli nie macie POZYTYWNYCH doświadczeń, nie piszcie.
Każdy umieszczony adres MUSI zostać potwierdzony przez krótkie opisanie swoich doświadczeń.

JESZCZE BARDZIEJ UWAGA!
Posty o treści "poszukuję terapeuty" będą stąd usuwane bez litości. Jest na nie miejsce w tym temacie. I żeby nie było jęczenia potem!

I do kompletu: jeśli szukasz namiarów na SPRAWDZONEGO psychologa, ośrodek terapeutyczny, grupę wsparcia, cokolwiek w Twojej okolicy i tego NIE MA w tym temacie, to najwyraźniej NIKT NIE MA INFORMACJI NA TEN TEMAT i zadawanie pytań jest bez sensu.

Jeśli szukasz namiarów na JAKIEGOKOLWIEK psychologa w Twojej okolicy, użyj www.google.pl , książki telefonicznej, żółtego telefonu albo pomocy wróżki. NIE PYTAJ na forum, nikt nie będzie szukał ZA CIEBIE. Korepetycji w zakresie zadawania zapytań do google udzielam odpłatnie i poza forum Wink

AdamD

pasterka
fighter
fighter

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WARSZAWA:

centrum psychoterapii BEN
ul. Szucha (chyba) 3/7 - pierwsza klatka od strony placu na rozdrozu (numer mieszkania jest na pewno dobry, tylko nie pamietam numeru bloku)

nr tel.:622 69 63

polecam! tam sa chyba ze dwie osoby od zaburzen odzywiania, cena wizyty: 100 (lub 120-nie pamietam)zl za pierwsza wizyte, 80zl za wizyte jesli chodzi sie na terapie.
AdamD
Tandeta
Tandeta

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, oczywiście trzeba kliknąć tutaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
horla

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POZNAŃOśrodek Terapii "Rozmowa" na ul. Św. Wojciech 22/24 m.7
Jest tam zdaje się kilku terapeutów, ale ja polecam szczególnie dr Mroczkowską, jest wspaniała.
wizyty niedrogie!
AdamD
Tandeta
Tandeta

PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA!

Temat będzie regularnie czyszczony z postów nie na temat, żeby zachować przejrzystość.

Jednocześnie proszę wszystkich, którzy napisali tutaj namiary na terapeutów/ośrodki o przeczytanie raz jeszcze pierwszego posta, i deklaracje dotyczące zgodności z pogrubionym tekstem (do mnie na PW)

Wszystkie posty, podające namiary na niesprawdzonych terapeutów(czytaj: nie dostanę w ciągu kilku dni potwierdzenia że jest sprawdzony) zostaną usunięte.

Pozdrawiam,
AdamD
Powrót do góry
pasterka
fighter
fighter

PostWysłany: Sob Cze 26, 2004 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SZCZECIN:
Einu napisał:
CENTRUM PSYCHIATRYCZNE
ul. Żołnierska... Szczecin (końcowy na Krzekowie - tramwaj 5 i 7)
dr AGNIESZKA MORDASEWICZ

rejestracja jest na II piętrze i tam też gabinety
Doktórka przyjmuje codziennie chyba 8-14
chociaż we wtorki ma dyżur popołudniowy

przyjmuje w ramach Kasy Chorych, czyli nieodpłatnie i terminy wizyt są wg potrzeb, czasem nawet co tygodniowo... porządna kobieta - młoda i sympatyczna - otwarta i ciepła - nie lekceważy niczego i nigdy nie daje odczuć, że to z pacjentem jest coś nie tak - leki dostosowyje do sytuacji i zawsze sprawdza, jak są tolerowane - zleciła mi też kompleksową diagnostykę psychologiczną (szereg testów), żeby dokładnie określić typ osobowości i stan emocjonalny...

ufam Jej i wiem, że szanuje pacjentów i stara się naprawdę zrozumieć i poznać całościowy problem - spotkała się nawet z moją mamą, żeby "nauczyć ją zasad bycia matką osoby mającej zaburzenia odżywiania" - bardzo to pomogło

powodzenia

madźka

PostWysłany: Czw Lip 15, 2004 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczecin:
pani mgr Anna Podkowińska Adamowicz , tel: 601786362,
ja za wizytę płacę 50 złotych (nie wiem czy wszyscy tak samo płaca...)

chodze tam jak narazie dopiero 3 m-ce, ale z czystym sumieniem moge ja polecić

pozdrawiam,
madźka
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Czw Lip 15, 2004 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Towarzystwo pomocy młodzieży ASLAN w Warszawie
ul. Nowolipie 17 ( w okolicach kina femina)
tel . 636 49 04 i 636 49 12
( po prawej stronie ul. Jana Pawła II, wchodzi sie od tylu budynku, tzn idac ul.nowolipie po prawej stronie po schodkach i tam jakby od drugiej strony budynku- brzmi skomplikowanie ale latwo trafic)

Przyjmuja dwie apnie psycholog Radka Różycka i Honorata Moliter (zmiana kadry ->by KasiaB 11.02.2012)
Oferują terapię indywidualną, grupową ( istnieje specjalna grupa dla ludzi z ED) oraz rodzinną. W centrum przyjmują NIEODPŁATNIE a czas oczekiwania na wizyte jest bardzo krótki( niemalze z dnia na dzien), a czestotliwośc spotkań uzależniona jest od potrzeb ( nawet kilka razy w tyg). Centrum w lecie organizuje wyjazdy terapeutyczne dla swoich podopiecznych, ktore stanowia niejako kontynuacje i kwintesencje calorocznego leczenia.

Odczucia miałam bardzo pozytywne, panie psycholog są niezykle mile i kompetentne. Nie patrza nerwowo na zegarek i nie wyrzucaja nikogo po upływie 60-tej minuty.

polecam

keit59 napisał:
NIE POTRZEBA ZGODY RODZICÓW. - to nie ich życie, tylko Twoje!!!

w aslanie mozesz równiesz liczyc na pomoc świetnego psychiatry -DRA ROBERTA NAUMIUKA. naprawdę bardzo konkretny facet.

/posklejałam - Kaś, Informacje aktualne na dzień 11.02.2012

Ostatnio zmieniony przez Angiee dnia Wto Lut 22, 2005 22:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoe
**

PostWysłany: Sro Lip 21, 2004 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczecin
Z pełnym przekonaniem daję świadectwo o kompetencji i doświadczeniu p.dr B. Rajczyk przyjmującej w przychodni na ul. młyńskiej. Jestem niemalże pewna, że gdyby nie mój wielki leniuszek Embarassed dziś zapewne moje problemy z jedzeniem byłyby tylko złym wspomnieniem dzięki pracy właśnie z tą osobą.

Ha napisał:
Małe uaktualnienie do postu Zoe z 1-szej strony (pisany 2 lata temu). W Szczecinie Pani Rajczyk od kilku dni nie przyjmuje już w przychodni na Staromłyńskiej. Obecnie prowadzi tylko praktykę prywatną - niestety telefonu nie podam, trzeba szukać. (2006r)

madźka

PostWysłany: Pon Lip 26, 2004 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uzupełaniam wypowiedź Zoe:
pani dr Rajczyk przyjmuje w przychodni na ul.Staromłyńskiej, tel do rejestracji: 4893589, na pierwsza wiyte czeka się około 2-3 tyg, potem to juz na bieżąco <w razie potrzeby>
tez uwazam ze kobieta jest dobrym fachowcem ... nie umiem konkretniej napisac, ale polecam ja, zna się na rzeczy po prostu
trycka

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2004 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze ja dam namiary pani psycholog z Warszawy(psycholog kliniczny,psychoterapeuta)
ELŻBIETA KOŁAKOWSKA
tel. 0-691-120 875

Chodze niedługo,ale kobieta ma podejscie,czuje poprawe i na pewno dalej bede chodzic.Aha ,wizyta kosztuje 60 zł za godzine.
aneciak

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2004 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białystok

Ośrodek Psychoterapii Medycznej.
ul. Włościańska 101
tel. (0-85) 653-88-86 /przeciętnie 8:00-15:00, poniedziałek-piątek; uczulam, trzeba dzwonić do skutku, gdyż często linia jest zajęta, ewentualnie w danym momencie nikt nie może podejść do telefonu/
ośrodek bezpłatny, dla osób pełnoletnich

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Terapeuci w tym ośrodku maja spore doświadczenie w leczeniu zaburzeń odżywiania (i nie tylko). Sama byłam tam na terapii, i wiem jedno, warto.

Leczy się tam na "dochodząco", czyli w trybie dziennym.. Jeśli chcie jakieś info o tym ośrodku, odezwijcie się na mojego maila "amedka@o2.pl" Postaram się pomóc
pozwolilam sobie skleic dwa posty ///Angiee
angel26

PostWysłany: Wto Paź 19, 2004 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KRAKÓW
ul.Kopernika21a

dr Joanna Dziasek,lub Adam Curyło...

specjaliści od zaburzeń zywienia...
kompetentni ludzie...
polecam...
od razu mówię...długo się czeka na wizytę...ale warto...

dr Adam Curyło tel(12) 424 87 34
dr Joanna Dziasek(12)424 87 18
(12) 424 87 30

musicie być wytrwali w dzwonieniu....Oni są często na terpaiach...trzeba dzwonic do bólu
Powrót do góry
anne

PostWysłany: Pon Lis 01, 2004 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w samych Katowicach nie- ale w Gliwicach jest osrodek godny polecenia- tam dojezdzaja dziewczyny z calego Slaska, z Katowic, Siemianowic tez...

Osrodek Leczenia Nerwic i Zaburzen Jedzenia "Dabrowka"
ul. Asnyka 10 Gliwice
tel. 238 34 70
www.psychoterapia-silesia.pl

anne napisał:
i jeszcze male uzupelnienie- w tym osrodku pracuje wielu terapeutow- nie mialam przyjemnosci poznania czy dowiedzenia sie czegos o wszystkich... podaję więc takich sprawdzonych przeze mnie lub dziewczyny, ktore znam z osrodka:

lek.med.Barbara Czekaj,dr n. hum. Bernadetta Izydorczyk, mgr Magdalena Paliwoda, mgr Jarosław Gliszczyński, lek. med. Elżbieta Niziołek...

shirly napisał:
a ja dodam jeszcze ze ośrodek w Gliwicach jest bezpłatny(chyba ze ktoś chce ,to może prywatnie ).Jest dobry,ale musisz tez uzboić się w czekanie na miejsce...ja czekałam coś 3 miesiące,ale niektórzy wchodzili po tygodniu-to chyba zalezy od siły perswazji...

troszke posklejalam posty. sorki ale chcemy zeby w tym temacie panowal szczegolny lad i porzadek \pasterka
Powrót do góry
pestka
*

PostWysłany: Pią Lis 05, 2004 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I w KRAKOWIE jeszcze,

uzupełniając wypowiedź angel26 o Klinice na Kopernika 21a,

polecam Ośrodek Terapii Nerwic na ul. Lenartowicza 14, tel. 633-38-69.

W Krakowie szukałam odpowiedniego miejsca dla siebie i po dość długim zwiadzie uważam te dwa ośrodki za najlepsze.

terapia jest bezpłatna
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Skocz do: