Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Raanimacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Nie Lip 26, 2015 21:15    Temat postu: Raanimacja Odpowiedz z cytatem

Witam Was wszystkich serdecznie Smile

Forum miało pewną przerwę w funkcjonowaniu, jednak jak widać udało się przywrócić stronę i powoli wszystko wróci do działania.

Zapewne pojawi się sporo nowych osób dlatego jeśli ty właśnie jesteś tutaj nowy, to witam cię bardzo serdecznie (jeśli nie jesteś nowy to witam cię równie ciepło Smile).

Pamiętaj proszę to forum jest inne niż wszystkie, to jest wirtualne przytulisko dla strapionych dusz, które rozpaczliwie potrzebują miejsca przyjaznego i spokojnego. Dlatego z szacunku do innych (a przede wszystkim z szacunku dla samego siebie) przestrzegaj regulaminu (przeczytanie go zajmie ci najwyżej kilka minut). Jeśli to co chciałbyś napisać nie mieści się w ramach regulaminu (lub masz wątpliwości czy się mieści) to napisz na "Jak mi źle" gdzie odpowie ci któryś z moderatorów.

No to do dupa w troki i do roboty! Here we go Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ctzo
*

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie się zastanawiałam, skąd taka przerwa ale widzę, że już wszystko działa Smile Czy mogę dodać tutaj w ramach wsparcia dla użytkowników i użytkowniczek spis książek i filmów dotyczących walki z ED, jaki ostatnio przygotowałam?

Jeśli tak, to proszę o pozostawienie postu i dziękuję Smile

www.ctzo.org - dział "Poznaj ten temat"/"Dydaktyka".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: