Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Rozstanie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Selma
weteran

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie nie ma czegoś takiego jak fizyczny układ. To jest dopiero ranienie siebie, w moim przypadku by bylo
Klaaudiaa
doradca ds. fejsbuka

PostWysłany: Nie Lip 14, 2013 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to kwestia aktualnych potrzeb i umiejętności zdystansowania się do relacji, oddzielenia pewnych spraw.
Czy siebie ranię, nie wiem. Nie sądzę. Nie myślę o tym zbyt wiele, nie chcę się nad tym rozwodzić. Wydaje mi się, ze o wiele większe rany odniosłabym teraz w związku - o drugiej stronie nie wspominając.
Poza tym, kto wie co się wydarzy. Ja tylko płynę z prądem Wink
etrejh

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś zastanawiałam się jak to jest być zdrową. Czytałam Wasze wypowiedzi. Myślałam, że pewnie cudowanie. Że zdrowie to magiczna kraina wiecznej szczęśliwości. Że kiedy jest się zdrowym to żadna porażka nie straszna, bo się jest tak mądrym, że zna się rozwiązanie każdego problemu.

Tak nie jest. Zdrowie to nie tylko szczęście, ale też ból i cierpienie. Bo po prostu tak jest w życiu- czasem miło a czasem bardzo ciężko.

Ostatnio byłam bardzo szczęśliwa. Czułam Jego bliskość i upajałam się nią każdą cząstką siebie. Przekraczałam własne granice by być bliżej Niego. Bliżej i bliżej. To były piękne chwile- dowiedziałam się wiele o sobie. Tak to jest, że będąc z drugim człowiekiem poprzez kontrast i podobieństwo poznajemy siebie.
Gdy miałam zły dzień, wiedziałam, że kiedy przyjdę do domu, będę mogła powiedzieć:,, Teraz przytulaj mnie całą noc". I kiedy mnie obejmował ten zły dzień wydawał się nieistotny zupełnie.
Czułam, że miłość daje mi siłę, ogromną moc, że mogę wszystko...

Nie żałuje niczego, żadnej minuty kiedy byliśmy razem. Mimo że teraz cierpię. Nie żałuję, że przewróciłam niebo i ziemię, żeby ratować nasz związek.

Takie jest życie- wszystko ma swój początek i koniec. Miłość też się kończy.
Jest czas na radość i czas na smutek. Ot - pełnia człowieczeństwa.

Teraz jest czas smutku... Przyjmuję ten smutek i dawkuję sobie tak by nie oszaleć. Wiem, że z czasem tęsknota będzie słabsza. Być może kiedyś uda mi się wyciągnąć wnioski z błędów, które popełniłam.
Być może to doświadczenie sprawi, że będę mądrzejsza.
Selma
weteran

PostWysłany: Nie Cze 05, 2016 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak dawno nie byłam na forum, że chciałam kliknąć lubię to..
Pozdrawiam cię z mojego miejsca zmagań decyzyjnych 'razem czy osobno"
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: