Anoreksja, Bulimia

forum dyskusyjne 

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj
RejestracjaRejestracja

Anoreksja

,

bulimia

, kompulsywne objadanie się, jedzenie nałogowe, nadwaga, otyłość - zaburzenia łaknienia da się wyleczyć. Forum jest dla dotkniętych przez zaburzenia odżywiania, ich rodzin i znajomych. Terapia jest niezastąpiona - jednak to forum może pomóc znaleźć odpowiedzi na pewne pytania. Pomóc zrozumieć czym jest anoreksja, bulimia czy inne zaburzenia łaknienia i jak zacząć żyć, by stały sie niepotrzebne.
Problem z założeniem konta? Nie dostajesz potwierdzenia rejestracji? Pisz koniecznie: bartek_s
Informacja o grupach w Warszawie!
SzukajSzukaj
    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy  FAQFAQ  

--> Regulamin Forum
Zapraszamy na stronę: www.glodne.com

Prezenty, prezenty, prezenty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KaroLI
*

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 12:13    Temat postu: Prezenty, prezenty, prezenty... Odpowiedz z cytatem

Założyłam ten temat, bo dla mnie to zawsze spory klopot - jaki prezent wybrać? Czekam zawsze na podpowiedzi i... czasami dostaję. Moja rodzina wie, że mi ciężko i wspiera mnie, a i ja chciałabym się odwdzięczyć.
Zbliżają się urodziny teścia i zupełnie nie wiem jaki prezent wybrać, bo większość sam sobie kupuje. Mąż chce iść na łatwiznę, a ja uważam, że dobry prezent to taki od serca na wybór którego poświęciło się trochę czasu. Mąż chce mu kupić słuchawki blutoothowe albo ciśnieniomierz, a dla mnie to prezentu kompletnie pozbawione uczuć.
Co można kupić 62-latkowi który ma pieniądze i jeśli coś chce to kupuje sobie? I co nie będzie zbyt pretensjonalne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
etrejh

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, bo mi też nie jest łatwo wybrać odpowiedni prezent.

Coraz częściej zamiast coś kupować decyduję się na inną formę pokazania komuś bliskiemu, że jest dla mnie ważny. Świetnym pomysłem jest zaproszenie do kina czy na kabaret, wspólne wyjście do restauracji albo przygotowanie w domu ciekawej kolacji.

Moim zdaniem zorganizowanie wspólnego spędzenia czasu to fajny prezentu. Ja bym się z takiego ucieszyła.
Angiee
Lepsza od Google
Lepsza od Google

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można coś samemu zrobić (o ile masz zacięcie artystyczne i lubisz robótki ręczne i zajęcia praktyczno-techniczne).

Możecie sprezentować mu wspólnie spędzony czas. Wspólne wyjście do teatru/kina/restauracji. To miły prezent i dodatkowy bonusj est taki ze umacniają się relacje międzyludzkie.
W ten sposób kupujecie coś czego sam sobie kupić nie może Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elizka00
*

PostWysłany: Sob Gru 12, 2015 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze kupuję coś co sama bardzo lubię, a wiem, że osoba obdarowana raczej nie kupiłaby tego sama, bo albo szkoda by jej było pieniędzy albo jest do czegoś przyzwyczajona. Może to być jakiś ciekawy, orientalny smakołyk albo alkohol. Dużo zależy od tego jak dobrze znamy osobę obdarowaną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Awika
weteran

PostWysłany: Wto Maj 10, 2016 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzyło mi się popełnić trochę nietrafionych prezentów Rolling Eyes dlatego jeśli chodzi np o dzieci i ich różne grupy wiekowe, lecę wg wieku, ilości gwiazdek i opinii na Amazonie Smile Kiedyś na święta zaopatrzylam 2 chłopców w komplet małego naukowca (z mikroskopem!) Niestety był to jeden z największych badziewi plastikowych jakie eBay mi przysłał. Dorosłym staram się dać coś, co jest ładne, fajne lub ma inną wartość ale sami by sobie tego nie kupili bo np wybrali by tańszy lub dołożyli na później. To może być nawet jakiś wyczesanej długopis. A najbardziej lubię dawać dobre deale Smile Szukam fajnych okazji na różnych stronach, od masażu po gokardy. Mojemu J na 30 urodziny zorganizowałam wycieczkę na weekend do Paryża oraz co ważniejsze zorganizowałam opiekę nad dziećmi wśród rodziny i znajomych Smile))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu       Forum Glodne Strona Główna -> Dla Wszystkich Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: